[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره كنفرانس :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: برقراري ارتباط :: راهنماي پايگاه ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره همایش::
سازمان همایش::
برگزارکنندگان و حامیان::
شرکت در همایش::
ارسال مقاله::
برنامه‌های جانبی::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
راهنمای تنظیم پوستر::
تسهیلات اسکان همایش::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
راهنمای تنظیم پوستر
..
:: اطلاعات ثبت نام ::

مراقبت مبتنی بر جامعه بخش مهمی از طیف خدمات سلامت را تشکیل می دهد که شناخت و فهم بهتر اجزا و مفاهیم تشکیل دهنده­ی آن برای تمامی پزشکان، پرستاران و کارشناسان عرصه خدمات سلامت کشور ضروری می باشد. تغییر راهبردی در سیستم مراقبتی بسیاری از کشورها از بیمار محوری (درمان) در بیمارستان­ها به تمرکز بر ارتقای سلامت و مراقبت در محیط­های مبتنی بر جامعه، تاثیر بسیار شگرفی بر پژوهش، آموزش، تربیت و بکارگیری نیروی انسانی متخصص داشته است. از آنجایی که که مازندران در اجرای طرح تحول نظام سلامت به عنوان یک استان پیشرو شناخته شده است و با توجه به این که در این طرح بر  نقش پرستار و ماما در ارائه خدمات سلامت در جامعه تاکید ویژه­ای شده است، چگونگی اجرای این طرح و چالش های فرا روی آن نیاز به نقد و بررسی ویژه ای دارد.

به همین منظور در نظر داریم در این همایش که در تاریخ ۴ الی ۵ آذر ماه  ۱۳۹۵ و با حضور سخنرانان، محققان و دانشجویان در عرصه سلامت از سراسر کشور برگزار می گردد، نگاهی جامع به حیطه های مختلف مراقبت مبتنی بر جامعه با تاکید بر نقش مراقبین رسمی و غیر رسمی داشته باشیم. لذا از تمامی صاحب نظران، محققان و دانشجویان پژوهشگر در عرصه خدمات بهداشتی و درمانی درخواست می شود که خلاصه مقاله خود را تا تاریخ ۶ آبان ماه ۱۳۹۵ به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 1848 بار   |   دفعات چاپ: 131 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
ششمین همایش سراسری راهکارهای ارتقای سلامت و چالش ها (مراقبت مبتنی بر جامعه) The Sixth National Seminar of Health Promotion Strategies and Challenges (community Based Care)
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 46 queries by YEKTAWEB 3844